Producent płynu do spryskiwaczy i chłodnic

Towarzystwo Gospodarcze Task Sp. z o. o. powstało w 1990 roku. Jesteśmy producentem płynów do spryskiwaczy, płynów do chłodnic, kosmetyków samochodowych oraz profesjonalnej chemii gospodarczej. Współpracujemy z największymi sieciami supermarketów oraz hurtowni motoryzacyjnych w Polsce. Jesteśmy również importerem kosmetyków samochodowych brytyjskiej marki CarPlan.

Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 20 letnią tradycją. Przez ten okres wiele się już nauczyliśmy ale cały czas jednym z naszych podstawowych założeń jest nieustanny rozwój. Nieustannie staramy się aby nasze produkty były lepsze, nasze ceny niższe, nasza wydajność większa, a nasza praca przyjemniejsza.

Nasze produkty dostępne są w całej Polsce. Wiele z nich produkujemy pod markami własnymi bardzo wymagających partnerów handlowych  Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości naszych wyrobów, wiemy że świadczy ona o naszej firmie. Naszym największym sukcesem jest zadowolony klient, który z pełnym przekonaniem po raz kolejny, wybierze nasz produkt.

W 2012 r. nawiązaliśmy współpracę z brytyjską firmą Tetrosyl Ltd. I staliśmy się dystrybutorem marek CarPlan oraz CarLube.

Nasz zakład produkcyjny oraz magazyn zlokalizowanym w miejscowości Kąty k. Sochaczewa

Podstawowe dane
  • możliwość zmagazynowania 300 000 litrów surowców
  • maksymalna wydajność: 1500 sztuk kanistrów 5L/h
  • możliwość rozlewu opakowań o pojemności od 1L do 1000L
  • możliwość składowania 3 000 palet
  • własne laboratorium
Partnerzy

Nasze marki

Task Puls Tim