Chcesz kupić uniwersalny produkt zapewniający ochronę chłodnicy samochodowej przy minusowych oraz bardzo wysokich temperaturach powietrza? Każdy płyn do chłodnic od TG Task spełnia te zadania doskonale, a przy tym pozwala zaoszczędzić.

Towarzystwo Gospodarcze Task w swoim bogatym asortymencie produktów posiada płyn do chłodnic, który:

  • nie uszkadza metalowych części układu chłodzenia;
  • można stosować w układach chłodniczych zarówno samochodów osobowych, jak i aut ciężarowych.

Odpowiednio dobrane płyny chłodzące to gwarancja, że Twój samochód zachowa sprawność przez długi czas. Jeśli nie wiesz, jaki płyn do chłodnic będzie w Twoim przypadku najlepszy, skontaktuj się z nami. Służymy radą i pomocą!

Płyn_do_chłodnic_TASK

Płyn do chłodnic TASK

Gotowy do użycia płyn do chłodnic samochodowych na bazie glikolu monoetylenowego. Chroni przed zamarzaniem w zimie oraz przegrzewaniem w czasie upałów. Dzięki zawartości inhibitorów korozji jest całkowicie bezpieczny dla metalowych części układu chłodzenia. Może być stosowany w układach chłodzenia samochodów osobowych oraz ciężarowych wszystkich marek producentów samochodów. Płyn Task jest mieszalny ze wszystkimi płynami do chłodnic wyprodukowanymi na bazie glikolu monoetylenowego.

Temp. Krzepnięcia: -35 

Dostępne pojemności: 1L, 5L, 210L, 1000L 

Koncentrat_płyn_do_chłodnic_TASK

Koncentrat płyn do chłodnic TASK

Koncentrat płynu do chłodnic samochodowych na bazie glikolu monoetylenowego. Chroni przed zamarzaniem w zimie oraz przegrzewaniem w czasie upałów. Dzięki zawartości inhibitorów korozji jest całkowicie bezpieczny dla metalowych części układu chłodzenia. Może być stosowany w układach chłodzenia samochodów osobowych oraz ciężarowych wszystkich marek producentów samochodów. Koncentrat płyn Task jest mieszalny ze wszystkimi płynami do chłodnic wyprodukowanymi na bazie glikolu monoetylenowego.

Tabela rozcieńczenia koncentratu:

 

-18

-25

-35

-50

Koncentrat TASK

1

1

1

1,5

Woda demineralizowana

2

1,5

1

1

Aby zachować odpowiednią ochronę przed korozją nie należy stosować stężenia mniejszego niż 30% koncentratu TASK w gotowym roztworze.

Dostępne pojemności: 1L, 5L, 210L, 1000L

Płyn_do_chłodnic_Puls_Niebieski

Płyn do chłodnic Puls Niebieski

Gotowy do użycia płyn do chłodnic samochodowych na bazie glikolu monoetylenowego. Chroni przed zamarzaniem w zimie oraz przegrzewaniem w czasie upałów. Dzięki zawartości inhibitorów korozji jest całkowicie bezpieczny dla metalowych części układu chłodzenia. Może być stosowany w układach chłodzenia samochodów osobowych oraz ciężarowych wszystkich marek producentów samochodów. Płyn Puls jest mieszalny ze wszystkimi płynami do chłodnic wyprodukowanymi na bazie glikolu monoetylenowego.

Temp. Krzepnięcia: -35

Dostępne pojemności: 1L, 4L, 210L, 1000L 

Płyn_do_chłodnic_Puls_Różowy

Płyn do chłodnic Puls Różowy

Najwyższej jakości, gotowy do użycia płyn do chłodnic samochodowych na bazie glikolu monoetylenowego. Zwiększona zawartość glikolu oraz dodatków uszlachetniających zapewniają prawidłową pracę silnika nawet w ekstremalnych warunkach. Najnowszej generacji inhibitory korozji sprawiają, że płyn jest całkowicie bezpieczny dla metalowych oraz gumowych części układu chłodzenia. Płyn być stosowany w układach chłodzenia samochodów osobowych oraz ciężarowych wszystkich marek producentów samochodów. Płyn Puls jest mieszalny ze wszystkimi płynami do chłodnic wyprodukowanymi na bazie glikolu monoetylenowego.

Temp. Krzepnięcia: -37

Dostępne pojemności: 1L, 4L, 210L, 1000L 

Koncentrat_płynu_do_chłodnic_Puls

Koncentrat płynu do chłodnic Puls

Najwyższej jakości, koncentrat płynu do chłodnic samochodowych na bazie glikolu monoetylenowego. Najnowszej generacji inhibitory korozji sprawiają, że płyn jest całkowicie bezpieczny dla metalowych oraz gumowych części układu chłodzenia. Płyn być stosowany w układach chłodzenia samochodów osobowych oraz ciężarowych wszystkich marek producentów samochodów. Płyn Puls jest mieszalny ze wszystkimi płynami do chłodnic wyprodukowanymi na bazie glikolu monoetylenowego.

 

-18

-25

-35

-50

Koncentrat PULS

1

1

1

1,5

Woda demineralizowana

2

1,5

1

1

Dostępne pojemności: 1L, 210L, 1000L

Nasze marki

Task Puls Tim